אורטל אהובה ויקרה מפז, כעת אנו בדיוק שבוע לאחר סדנת השיח האישי על שפע ואני כותבת לך ממש מעומק הלב מהאמת הפנימית... מאז הסדנא אני עדיין באור, אור גדול ממש, אור עצום שממלא את כל ההוויה שלי, אור שחדר לתוך תוכי עמוק שם כשהייתי על המזרן שקועה בגלי אלפא. הכנסת אותנו במומחיות נדירה שה' נתן לך. אור שנובע מחיבוק עמוק ואמיתי עם "עצמי הקטנה" התמזגות חזקה ונצחית שמשאירה חותם חזק ומוציאה את הכוחות המופלאים שיש בנו לפועל.

     

תודה רבה רבה, היה מהמם! אורטל המיוחדת במינה, תבורכי בכל הברכות,הצלחה, שפע, ברכה וכל הטוב! עתה איני מבינה איך פספסתי את הקודמים... ההרשה שלי היא: שמי שלא הגיעה הפסידה. לפחות את הבאים לא כדאי לפספס. ושוב תודה מכל הלב!

     

אורטל האהובה, איך אפשר לתאר במילים את העוצמות שחווינו? הלוואי הייתה לנו יכולת לראות בעיני הבשר שלנו את אנרגיות השפע ותודעת השפע שפיזזו מעלינו באהבה.

     

אורטל יקרה שלי! אני מרגישה תודה ענקית לבורא שזימן לי אותך כמאמנת. את פשוט מלאך טוב, את מלאה באנרגיות חיוביות ומדהימות. אני חוזרת כל שבוע מוטענת מחדש לשבוע נוסף. (שווה כל מאמץ נסיעה מירושלים). כשאני מגיעה לאימון אני מרגישה שזה לא רק נגמר בזה אלא בהרבה עומק שמעבר. פתחת לי עולם חדש, עולם נפלא של הסתכלות ותפיסה אחרת לחיים.

     

סדנה של אורטל על שפע כלכלי.. ממש מוצלחת! פתאום מצאתי עבודה חדשה מעניינת ליד הבית. פתאום הציורים שלי מוצגים בתערוכה ויש תגובות יפות.

     

עברתי סדנת שיח אישי של שלושה מפגשים עם אורטל אביזמר. היה מאוד מיוחד וחזק (ממליצה לכולן זה פותח!!!) פתאום פנו אלי עם אפשרות של ראיון לערוץ טלויזיה שעוסק בקירוב. פתאום נפתחה אפשרות לעבוד מול חו"ל.

     

זכיתי להשתתף בסדנת השיח האישי! היה חזק ומיוחד. הישועות כבר מתחוללות.

     

רכשתי את השיח הדיגיטלי של אורטל התותחית על חיבור לכח היחיד שמפעיל את הכל. אין תרגיל יותר חזק משיח אישי ואין עוד אחת שעושה את זה בצורה הטובה ביותר. אני שמה את השיח לפני השינה ואז נרדמת איתו בלילה למשך 40 יום. התחזקתי פלאים באמונה. ממליצה לכל אחת.

     

מורדי

מאמנת מוכשרת, אהובה, אנושית ומקצועית

     

ניצן

לחוות את אורטל בשיח אישי היה ככ בטוח,מרגיע,מקדם ומביא לתוצאות מופלאות. תודה לך על נתינתך המלאה באהבה ורוך.

     

מרים לוי

אורטל אביזמר היא אישיות נדירה ומיוחדת היא אמת, כולה טהורה ואמיתית.

     

פנינה סורסקי

כל מסר כל מילה הכל מדוייק ועוצמתי

     

מיכאלה אברם

ממליצה מתוך הכרות עם האישיות הנפלאה. אורטל כולה אור. מתנה לעולם קסם אישי, הידע הרחב והבנת הנפש.

     

ד"ר יוסף לשם

נשמה טובה כזאת ומטפלת עם לב ענק בהחלט ממליץ ובלב שקט.

     

חנה היומן

קניתי את השיח האישי של אורטל התותחית על חיבור לכח היחיד שמפעיל את הכל. אין תרגיל יותר חזק משיח אישי ואין עוד אחת שעושה את זה בצורה הטובה ביותר. אני שמה את השיח לפני השינה ונרדמת איתו כל לילה למשך 40 יום. התחזקתי פלאים באמונה!

     

עינת דניאל לוי

אורטל אהובה ויקרה שלי אור אהבת ה' אכן זורח עלייך תמיד, ומאיר דרכך כל כך הרבה נשים. זכות גדולה להיות שוב ושוב בשיח אישי שלך, להתעלות ולהיכנס לעומקים חדשים בכל פעם מחדש בזכות ההנחיה המדהימה שלך! את פשוט נפלאה ומיוחדת, פורטת במקצועיות רבה על מיתרי הלב והנפש..

     

ענת בן ארי

אורטל אהובה איך אפשר לתאר במילים את העוצמות שחווינו? הלוואי והיתה לנו יכולת לראות בעיני הבשר שלנו את אנרגיות השפע ותודעת השפע שפיזזו מעלינו באהבה.

     

שלומית רחמים

אין לי מספיק מילים כדי להביע את העוצמות שחווית ואת הזכות להכיר אותך אורטל האהובה...שרק מלשמוע את קולך מתמלאים באור ואהבת חינם...תודה על היותך ועל ערב מיוחד ומושקע, על חיבור ודיוק ושקט וביטחון שבא בעקבותיו.